Türkiyemiz, seçim sürecini başarı ile atlacaktır | 2023-03-10

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla alınan 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yenilenmesi kararının ülkemiz ve aziz milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen dünya tarihinin en büyük kara depremi olarak bilinen asrın felaketinin yol açtığı yaraların sarılması, yıkılan şehirlerimizin ayağa kaldırılarak hayatın normale dönmesi için vakit kaybına tahammülümüz yoktur.
Aziz milletimizi tarifsiz bir acıya boğan bu felaketin yol açtığı doğrudan ve dolaylı etkileri giderecek güçlü bir yönetime, sağlam bir iradeye sahip olan Türkiyemiz, seçim sürecini de başarı ile atlatacaktır.
İkametgahını veya seçmen kaydını değiştiren depremzede kardeşlerimizin hak ve imkanlardan mahrum kalmamalarını sağlayacak adımları atmakta, her türlü önlemi almakta kararlıyız.
AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak bizim öncelikli gündemimiz depremdir. Ülkemizi ve şehirlerimizi afetlere dayanıklı hale getirerek, öncekilerde başardığımız gibi insanımızı söz verdiğimiz sürede güvenli konutlara yerleştirmektir. O nedenle depreme maruz kalan 11 ilimiz, 81 vilayetimiz ve Türkiye’miz için hemen şimdi diyoruz.
Seçimlerimiz ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun.

Haberler sayfasına dön