FUAT DURSUN VEDA | 2020-03-09

MİLLETVEKİLİ TUNÇ, GENEL SEKRETER KAYIŞ İLE TURİZM MÜDÜRÜ DURSUN’UN VEDA YEMEĞİNE KATILDI

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ile Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun için Bartın Valiliğince düzenlenen veda yemeğine katıldı.

 Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini 15 yıl başarı ile sürdürdükten sonra emekliliğe ayrılan İbrahim Kayış ile Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun’un Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Uzman olarak atanması nedeniyle düzenlenen veda yemeğine AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un yanısıra Vali Sinan Güner ile il protokolü katıldı.

Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun’u makamında ziyaret eden Milletvekili Tunç, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Uzman olarak atanması nedeniyle ilimizde 8 yıldan bu yana gösterdiği üstün gayret ve çalışmaları için teşekkürlerini iletti.  Milletvekili Tunç, “Bartın Valiliğimizce düzenlenen veda yemeğine katılarak, bundan sonraki görev yerinde başarılar diledik. İl Müdürümüz Fuat hocamıza herşey için çok çok teşekkür ediyor sağlık ve huzur dolu yıllar diliyorum.”Dedi.


Haberler sayfasına dön