ULUS-ELMACIK KÖYÜ | 2019-10-01

MİLLETVEKİLİ TUNÇ ULUS ELMACIK KÖYÜNDE ZİYARETLERDE BULUNDU

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberindeki, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Saraç ile birlikte Ulus Elmacık Köyünde Cami lojmanının açılışını gerçekleştirdi, köy sakinleriyle sohbet etti.

 Ulus İlçesine bağlı Elmacık Köyünde ziyaretlerde bulunan Milletvekili Tunç, yapımı tamamlanan cami lojmanını açılışını Ulus Kaymakamı Zeynep Acar ve Köy sakinleriyle birlikte yaptı. Törende yaptığı konuşmada en ücra köylerimize hizmet ve yaşlılarımızın ayağına doktor Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan sayesinde geldiğini belirten Milletvekili Tunç, köylerimiz AK Parti döneminde hatırlandığını söyledi. Bu hizmet kervanın önlenmek istendiğini ifade eden Milletvekili Tunç Türkiye’ye içten dıştan müdahaleler olduğunu, Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını terörlede, darbecilerle mücadele ettiklerini, halkımızın desteğiyle içteki ve dıştaki şer güçlerle mücadeleye devam ettiklerini söyledi. Milletvekili Tunç halkımızın daha müreffeh olması için hayat standardını yüksek olduğu, sağlık hizmetlerinin daha kaliteli olduğu, köylerimizin ve şehirlerin daha yaşanabilir hale geldiği ülkeyi 17 yıldır inşa ediyoruz, etmeye devam edeceğiz” Şeklinde konuştu.

Milletvekili Tunç ve beraberindekiler bir süre köy sakinleriyle sohbet ederek Elmacık köyü muhtarı Yılmaz Aytar ve köy sakinlerine misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.


Haberler sayfasına dön