YENİ YIL MESAJI | 2018-12-31

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN YENİ YIL MESAJI:

“KARDEŞLİK DUYGULARININ PEKİŞTİĞİ, BARIŞ VE HUZUR DOLU BİR YIL OLSUN”

AK Parti Bartın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, 2019 yılına girerken yayınladığı mesajda, yeni yılın ülkemizde kardeşlik duygularının pekiştiği, dünyada barışın ve huzurun hakim olduğu bir yıl olmasını diledi.

Milletvekili Tunç mesajında şunları söyledi:

“2018 yılını geride bırakarak yeni bir yıla 2019’a adım atıyoruz. Yeni yıl yeni umutlar demek, taze bir başlangıç demek. Ülkemizin her bir ferdi için sağlık ve esenlik dolu, huzur ve başarı dolu bir yeni yıl hepimizin temennisidir.

2018 yılında da Bartın’da tarihi yatırımlara imza attık

Bartın’da, 2018 yılında da büyük yatırımlara tanıklık ettik. 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesi’nin temelini sağlık bakanımızın katılımı ile atarak inşaat çalışmalarını başlattık, Amasra İlçe Devlet Hastanesi’ni hizmete açtık. Yıllardır beklenen TOKİ köprüsünün ihalesini gerçekleştirerek yer teslimini yaptık ve uygulama projesinin bitmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlayacağız. Amasra limanı mendirek onarımı çalışmalarını başlattık. Bartın Adalet Sarayı’nın inşaat çalışmalarında sona yaklaşıyoruz. Bartın Kurucaşile yolunda, Kozcağız Barajı ile Eldeş Barajı’nda çalışmalar devam ediyor. Bu yıl içerisinde her alanda yatırımları arka arka gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her alanda Bartın için tarihi yatırımlar kaydettiğimiz bir yılı da geride bırakmış oluyoruz.

2019 yılında da bir önceki yıldan daha ileriye gitmek, sevginin barışın kardeşliğin daha da kökleştiğini, milli birlik ve beraberlik duygularının pekişerek, milletimizin huzur ve kardeşlik atmosferinde aydınlık yarınlara yol alması ve ülkemizin son yıllarda kat ettiği mesafeye yeni yılda eklenecek yeni başarılarla dünyadaki saygın konumunun giderek güçlenmesi milletçe hepimizi gururlandıracaktır.

2019 yılının milletçe birlik ve beraberliğimizin arttığı, Dünyada savaşların sona erdiği mazlumların zalimlerin zulmüne uğramadığı kardeşlik duygularının pekiştiği, herkesin birbirine sevgi ile yaklaştığı, Ülkemiz, Bartın İlimiz ve Bartınlı hemşehrilerim için sağlık huzur ve başarılarla dolu, bir yıl olmasını temenni ediyor ve tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum.”

 

Haberler sayfasına dön