VALİ DİRİM VEDA YEMEĞİ | 2018-11-02

MİLLETVEKİLİ TUNÇ VALİ DİRİM’İN VEDA YEMEĞİNE KATILDI

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 26 Ekim 2018 tarihli ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları ile İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Sayın Valimiz Nusret DİRİM onuruna  verilen veda yemeğine katıldı.

Veda programına  Bartın Milletvekili Av. Yılmaz TUNÇ, Belediye Başkanı Cemal AKIN, Rektör Prof.Dr. Orhan UZUN, Baro Başkanı Ferhat PARLATIR, Vali Yardımcıları Hasan Ruhi YAYLACI ile Erkan KALENDER, İlçe Kaymakamları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları,  İl Müdürleri, Siyasi Parti İl Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Meslek Kuruluşları Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

Veda programında  Vali DİRİM kendisi için hazırlanan   görevi süresince  ziyaretleri, inceleme ve çalışmalarının yer aldığı  slayt gösterisini izlerken duygulu anlar yaşadı.

Vali DİRİM, “Böyle bir organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile iki buçuk yıla yakındır görev yaptığım Bartın Valiliği görevimden ayrılıyorum. Bu münasebetle bu süreç içerisinde Bartın'da hem sizlerle, değerli milletvekillerimize, Belediye Başkanımızla, diğer başkanlarımızla, tüm çalışma arkadaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla ve tabii ki Bartın’da  basınımızın gerçekten çok değerli katkılarıyla hizmet etmeye gayret  ettik. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin, Allah’a emanet olun” diyerek veda yemeğine katılan herkesle teker teker vedalaştı.

Haberler sayfasına dön