CUMHURİYET BAŞSAVCISI ZİYARET | 2018-10-23

MİLLETVEKİLİ TUNÇ’TAN BAŞSAVCI AYDEMİR’ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç beraberinde, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Av.Göksel Candan ve Belediye Meclisi üyesi İlker Camcı ile birlikte birlikte Bartın' da  göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı  Adem Aydemir’e  makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Milletvekili Tunç, son HSY kararnamesi ile İzmir Aliağa ilçesi Cumhuriyet başsavcılı görevinden, Bartın Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Adem Aydemir’e Bartın Adliyesindeki makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Başsavcı Aydemir’e yeni görev yerinde başarılar diledi. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti Milletvekili Tunç’a ileten Başsavcı Aydemir, ziyaretleri için Milletvekili Tunç’a teşekkür etti.

 Milletvekili Tunç adliye personelini de ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi. Ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda Bartın Merkez Adliyesi’nin ilçe adliyesinden kalma binada faaliyet göstermekte olduğunu bu binanın Bartın için yetersiz kaldığını belirten Milletvekili Tunç, Adalet Bakanlığının yatırım programına aldıklarını, Merkez Gölbucağı Mahallesinde yeni Bartın Adalet Sarayı binasının inşaat çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Haberler sayfasına dön