SAYIN VE AKDOĞAN'DAN ZİYARET | 2018-07-31

KURUCAŞİLE BELEDİYE BAŞKANI M.ZİHNİ SAYIN VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET AKDOĞAN’DAN MİLLETVEKİLİ TUNÇ’A ZİYARET

 

Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Kurucaşile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akdoğan ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Özçelik AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u ziyaret ederek, yeni yasama döneminin hayırlı olmasını dilediler.

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a TBMM’nin 27. Yasama döneminin başlaması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Kurucaşile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akdoğan ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Özçelik, Kurucaşile ilçesi için gerçekleştirilen yatırımlara teşekkür ederek, yeni dönemde de Tunç’a başarılar dilediler. 

Kurucaşile Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin imalatı olan ahşap çektirme gemi maketini Milletvekili Tunç’a hediye eden Kurucaşile Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akdoğan, Tunç’a eğitime verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti.

 

Milletvekili Tunç ta Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Kurucaşile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akdoğan ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Özçelik ziyaretleri için teşekkür ederek, “Ahşap yat ve tekne imalatının anavatanı olan Bartın’ımızın ve Karadeniz’in şirin ilçesi Kurucaşile’mizde faaliyet gösteren Kurucaşile Çok Programlı Anadolu Lisesi Ahşap Yat ve Tekne İmalatı programı öğrencilerimize hediyeleri için teşekkür eder başarılar dilerim.” Dedi.

 

Haberler sayfasına dön