KOZCAĞIZ VE KURUCAŞİLE'YE ANAOKULU | 2018-07-24

MİLLETVEKİLİ TUNÇ’TAN KOZCAĞIZ VE KURUCAŞİLE’YE ANAOKULU MÜJDESİ

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız ve Kurucaşile’ye Anaokulu kazandıracaklarını belirterek, Kozcağız Anaokulu’nun 9 Ağustos 2018 tarihinde, Kurucaşile Anaokulu’nun ise 13 Ağustos 2018 tarihinde yapım ihalesinin Bartın İl Özel İdaresinde gerçekleştirileceğini açıkladı.

 

KOZCAĞIZ ANAOKULU İHALESİ 9 AĞUSTOS’TA

 

9 Ağustos 2018 tarihinde yapım ihalesi gerçekleştirilecek olan Kozcağız Anaokulu’nun 842 metrekare kapalı alana sahip olacağını belirten Milletvekili Yılmaz Tunç, ihale sürecinin kesinleşmesinin ardından 6 ayda tamamlanacağını belirtti.

 

KURUCAŞİLE ANAOKULU İHALESİ 13 AĞUSTOS’TA

 

13 Ağustos 2018 tarihinde yapım ihalesi gerçekleştirilecek olan Kurucaşile Anaokulu’nun 540 metrekare kapalı alana sahip olacağını belirten Milletvekili Yılmaz Tunç, ihale sürecinin kesinleşmesinin ardından 5 ayda tamamlanacağını belirtti.

 

TUNÇ: BARTIN’A 41 OKUL KAZANDIRDIK

 

Milletvekili Tunç, Bartın il genelinde her alanda olduğu gibi eğitim alanında da çok büyük yatırımlara imza attıklarını belirterek, Bartın’a 41 yeni okul kazandırdıklarını, 5 yeni okulun proje ve inşaat çalışmalarının devam ettiğini, gerek yüksek öğrenim gerekse de orta öğrenim öğrenci yurtlarının yapımına da önem verdiklerini söyledi.  

 

 

Haberler sayfasına dön