MERKEZ ESNAF ZİYARETİ | 2018-04-03

MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN MERKEZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı ile birlikte Bartın Çaydüzü ve Kemer Köprü Mahallesi’ni ziyaret ederek; esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu, çay sohbetleri yaptı.

Hafta içi yoğun Meclis çalışmalarının ardından hafta sonlarında da Bartın’da yoğun programlarına devam eden Milletvekili Tunç, teşkilat toplantıları, esnaf ziyaretleri ve Bartın’da devam eden kamu yatırımlarında gerçekleştirdiği incelemeler başta olmak üzere Bartın’ın il merkezi, ilçe, belde ve köylerine yaptığı ziyaretlerle sürekli halkın içinde olmaya devam ediyor. Milletvekili Tunç hafta sonu Bartın Çaydüzü Mahallesinde ziyaretlerde bulunarak hemşehrileriyle selamlaştı. Kemer Köprü Mahallesinde ziyaretlerde bulunan Milletvekili Tunç, yeni açılan Özköse Kids Çocuk Giyim Mağazasına hayırlı olsun dileklerini iletti. Kömer Köprü Mahallesinde esnaf ziyaretlerine devam eden Milletvekili Tunç ve beraberindekiler  esnaflarla bir süre çay sohbetleri yaptı.

Ziyaret edilen esnaflar ve vatandaşlar Milletvekili Tunç’a ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirterek, Bartın’a yapılan yatırımlar için de teşekkürlerini ilettiler.

Haberler sayfasına dön