HUZUREVİ | 2018-04-02

TUNÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberindeki İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Bartın Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı ile birlikte, Bartın Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin yaşlılar haftasını kutladı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin’inde hazır bulunduğu ziyarette Milletvekili Tunç, Huzurevi sakinleri ile tek tek yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Allah ömür verdiği takdirde her insan zamanın geçmesiyle bir gün yaşlanacaktır. diyen Milletvekili Tunç,Büyüklerimizi aile ve sosyal hayatımızın içinde, erdem ve deneyim kaynakları olarak görmekte; onlara hürmet ve itibar etmeyi inancımızın ve geleneğimizin temel bir unsuru olarak görmekteyiz. Sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

 Milletvekili Tunç, ziyarette yaptığı açıklamada mevcut huzurevinden daha büyük olacak yeni ek bina çalışmalarının başlatılacağını söyleyerek iki katı daha büyüyerek Bartın’daki yaşlılarımıza hizmet vereceğini söyledi.

Haberler sayfasına dön