ULUS BELEDİYE BAŞKANI | 2018-03-30

MİLLETVEKİLİ TUNÇ’TAN ULUS BELEDİYE BAŞKANI UZUN’A ZİYARET

AK Parti Bartın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, baraberindeki AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç İle birlikte, Ulus İlçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u ziyaret etti.

Yeniden inşa edilen Ulus ilçesindeki devam eden çalışmalar ve yeni projeler hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette, Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’ın diğer ilçelerinde olduğu gibi Ulus ilçesinde de büyük yatırımlara imza attıklarını söyledi. Milletvekili Tunç açıklamasında; "Ulus ilçe hastanesinin yapımı tamamlanarak hizmete açıldı. Ulus’a yüksekokul açtık ve Yüksekokul inşaatını Ulus’a hizmet vakfı ile birlikte başlattık yapımı tamamlandı. Modern bir İmam Hatip Ortaokulu ve Anaokulu binasını Ulus’a kazandırdık.. Küre Dağları Milli Parkı için yatırımlar yapıyoruz. Ulus çevre yolunu tamamladık, köprüler inşa ettik. Ulus ilçesinin alt yapı sorununu çözdük, Ulus çayını ıslah ettik. Sentetik çim yüzeyli seyirci tribünleri ve aydınlatması olan futbol sahasını ilçemize kazandırdık. Çürümeye terk edilen Ulus Belediye oteli restore edildi. Ulus ilçesine yeni bir şehir ilave ediliyor, 320 adet TOKİ konutları inşaatı hızla devam ediyor. Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun ile hükümet belediye uyumunun en güzel örneği icraatlara yansıyor. Belediye çalışmalarımız ile birlikte Ulus İlçemizin çehresi değişti ”dedi.

            Ulus için var gücümüzde çalışıyoruz diyen Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti Milletvekili Tunç ve beraberindekilere ileterek, gerçekleştirilen yatırımlar ve destekleri için Milletvekili Tunç’a teşekkür etti.

Haberler sayfasına dön