ULUS FABRİKA ZİYARETLERİ | 2018-03-30

MİLLETVEKİLİ TUNÇ ULUS İLÇESİNDE FABRİKA ZİYARETLERİNDE BULUNDU

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberindeki AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Ulus İlçesinde faaliyet gösteren Ulusan Mobilya Sandalye fabrikasını ve FA&ER tekstil fabrikalarını ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Milletvekili Tunç beraberindeki heyet ile birlikte Ulus İlçesinde faaliyet gösteren BAKKA’dan makine desteği alan Ulusan Mobilya Sandalye fabrikasını ziyaret ederek, fabrikada incelemelerde bulundu. Fabrika müdürü Hüseyin Demir’den çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Tunç, çalışanlara kolaylıklar diledi. Milletvekili Tunç fabrika ziyaretinde yaptığı açıklamada, “tamamen yerli üretim yapan fabrikada  “STOL” markası ile üretilen ve dünyanın her yerine ihraç edilen sandalye ile Ulus İlçemizin ekonomisine katkıda bulunuyor tebrik ediyorum.” dedi. Milletvekili Tunç ve beraberindeki heyet fabrikada çalışan işçilerle beraber öğle yemeği yediler, çalışan işçilerle sohbet etti.

Bartın’da istihdamı artıracak her yatırımcıya destek oluyoruz  

Milletvekili Tunç ve beraberindeki heyet daha sonra FA&ER tekstil fabrikasını da ziyaret ederek buradaki çalışan işçilere kolaylıklar dileyerek bir süre sohbet ettiler. Milletvekili Tunç yaptığı açıklamada İstihdamın Bartın için önem arz ettiğini belirterek istihdamı artıracak her yatırımcıya destek oluyoruz. Sigorta pirim desteği, enerji desteği ve diğer teşvikler ile istihdamı artırma için gayret gösterdiklerini belirten Tunç, yerli ve yabancı yatırımcıların Bartın'da faaliyet göstermesi için de yatırımcılara her türlü imkanın sağlanmasına destek olduklarını söyledi

Haberler sayfasına dön