ULUS KAYMAKAMI | 2018-03-10

MİLLETVEKİLİ TUNÇ'TAN ULUS KAYMAKAMI HASAR’A ZİYARET

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç, İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Ekmekçi ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte, Ulus Kaymakamı Recep Hasar’ı ziyaret ederek; Ulus ilçesindeki yatırımları değerlendirdiler.

Ulus ilçemizde hedefimiz hükümet konağını yenilemek

Milletvekili Tunç, Ulus ilçesinde gerçekleşen yatırımlarla büyük bir değişimin yaşandığını belirterek, Ulus ilçesinde alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarını tamamladık. Hastanemizi yaptık. Yeni okullar yaptık. İmam hatip ortaokulu, anaokulu, Ulus Meslek Yüksekokulu, anaokulundan üniversitesine kadar eğitim kurumlarıyla Ulus’umuz zenginleşti. Ulus’ta hedefimiz hükümet binamızı da yenilemek. 1944’de Ulus İlçe oldu. Eski bir ilçemiz 60’lı yıllardan kalma bir hükümet binası var. Bu hükümet binasının da yenilenmesi için gerekli yazışmalar yapıldı ve Ulus ilçemize yeni hükümet binasına da kavuşturacağız. Ulus ilçemiz için ne yapsak azdır bundan sonrada güzel çalışmaları yapamaya devam edeceğiz.” Dedi.

Bir süre ilçe hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette Kaymakam Recep Hasar Milletvekili Tunç’a ve beraberindekilere yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti ileterek teşekkür etti.

Haberler sayfasına dön