HASTANE ZİYARETİ | 2018-02-12

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ’TAN HASTANE ZİYARETİ

Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Turhan Kalaycı ve İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Bartın Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, acil şifalar diledi.

Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Danışman’ında eşlik ettiği hastane ziyaretinde hastalarla tek tek yakından ilgilenen Milletvekili Tunç hasta yakınları ile bir süre sohbet ederek çalışan hastane personeline de kolaylıklar diledi. Milletvekili Tunç yaptığı açıklamalarda Bartın’a sağlık alanında 77 milyon yatırım yaparak, birinci sınıf sağlık hizmetini getirdiklerini söyledi.

Batı Karadeniz’in en modern hastanesini inşa edeceğiz

Milletvekili Tunç, Mevcut hastanenin 2005 yılında hizmete açtıklarını, halkımıza sağlık alanında daha güzel hizmetleri sunabilmek için 400 Yataklı Bartın Devlet Hastanesi’nin yapım  ihalesinin gerçekleştirdiklerini ve yapım çalışmalarının Bartın Merkez Şiremirçavuş Mahallesinde 127 dönüm arsa üzerinde yakında başlayacağını, inşa edilecek hastanenin tamamlandığında Batı Karadeniz’in en modern ve en geniş imkanlarına sahip sağlık merkezi olacağını söyledi. Hastanede tedavi gören hastalar ve hasta yakınları da Milletvekili Yılmaz Tunç’a ve beraberindekilere ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek gerçekleştirilen yatırımlar içinde teşekkür ettiler.

 

 

Haberler sayfasına dön