KOZCAĞIZ BELEDİYESİNE ZİYARET | 2017-08-21

MİLLETVEKİLİ TUNÇ KOZCAĞIZ BELEDİYE’SİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı makamında ziyaret ederek, beldede yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Tunç, daha sonra Belediye çay bahçesinde vatandaşları ziyaret ederek, çay sohbetleri gerçekleştirdi.

KARAMAN’DAN TUNÇ’A TEŞEKKÜR

Milletvekili Tunç, beraberinde AK Parti Kozcağız Belde Başkanı Mürşit Açıkgöz ile birlikte Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı makamında ziyaret ederek, Kozcağız’da gerçekleştirilen hükümet yatırımları ve belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Karaman belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek, yapılan yatırımlardan dolayı Milletvekili Tunç’a teşekkür etti.

KOZCAĞIZ BÜYÜK YATIRIMLAR ALDI

Milletvekili Tunç, Kozcağız’a AK Parti iktidarında çok büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirterek, 2014 yılında temellerini attıkları, Kışla Barajını bu yıl sonuna kadar tamamlıyoruz, Kozcağız Barajını da önümüzdeki yılın sonuna kadar  tamamlayacağız böylece Kozcağız ve Bartın sel taşkınlarından korunmuş olacak, Kozcağız’ın arazileri de sulu tarıma kavuşacak dedi. Milletvekili Tunç, Kozcağız beldesinde hükümet belediye uyumu ile önemli altyapı ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirdiklerini ve beldeyi daha yaşanılabilir hale getirdiklerini belirterek, Kozcağız terminali, İmam Hatip Ortaokulu. Ahmetler Ortaokulu, Yuva anaokulu gibi eğitim yatırımlarını Kozcağız’a kazandırdıklarını, şimdi de Kozcağız Endüstri Meslek Lisesini yatırım programına aldıklarını söyledi. Kozcağız stadı, Kozcağız Entegre Sağlık Merkezi, Kozcağız-Perşembe yolunu tamamladıklarını, Kozcağız-Kumluca yolunun tamamlanmak üzere olduğunu belirten Tunç, Kozcağız-Bartın arasında yapımına başlanacak olan duble yolun da 110 milyon liraya ihale edildiğini, yakında inşaatına başlayacaklarını söyledi.

Haberler sayfasına dön