BARFED'İN OLAĞAN KONGRESİNE KATILDIK | 2017-06-12

MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARFED’İN OLAĞAN KONGRESİNE KATILDI

“HEPİMİZİN HEDEFİ DOĞDUĞUMUZ, YETİŞTİĞİMİZ BARTIN'A HİZMET ETMEK

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, İstanbul Ümraniye gerçekleştirilen Bartın Dernekler Federasyonu’nun 3.olağan kongresine katılarak; Zeynel Özsoy başkanlığında seçilen yeni yönetime başarılar diledi. Bayrağı devreden önceki başkan Ahmet Yılmaz ve ekibine bu güne kadar gerçekleştirmiş oldukları çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

İstanbul Ümraniye Cemil Meriç Kültür Merkezinde gerçekleştirilen BARFED Bartın Dernekler Federasyonu'nun 3. Olağan Genel Kuruluna AK Parti Bartın Milletvekili Tunç’un yanısıra; Barfed onursal başkanı Hasan Nalbantoğlu, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Ulusa hizmet vakfı başkanı Ziya Çelik ile Bartın derneklerinin yönetimleri katıldı.

BARFED eski başkanı Ahmet Yılmaz bugüne kadar yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederek "İyi varsınız, var olmaya devam ediniz. Biz Bartınlıyız. Hep sizlerden gurur duyacağız." dedi.

Milletvekili Tunç BARFED Bartın Dernekler Federasyonu'nun 3. Olağan Genel Kurulunda yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik içinde güzel bir kongrenin yapıldığını söyledi. Emeği geçen herkese teşekkür eden Tunç, şöyle devam etti:
"Zeynel abimizi tebrik ediyoruz. Biz de Bartın’dan, Ankara'dan her türlü desteği vereceğiz. Hayırlı olmasını diliyorum. Başarılar diliyorum. Bugüne kadar emeği geçen onursal başkanlarımıza ve Bartınlılara teşekkür ediyorum. Hepimizin hedefi doğduğumuz, yetiştiğimiz Bartın'a hizmet etmek. Bartın'a yapılacak ne kadar güzellik varsa elimizi taşın altına koymak görevimiz. BARFED olarak katkınız önemli. Birlik ve beraberlik içinde aşamayacağız iş yok."dedi.

Birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleştirilen genel kurulun ardından yeni dönem BARFED üyelerini tek tek tebrik eden AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, kurula katılan hemşehrileriyle sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.Haberler sayfasına dön