AK PARTİ BARTIN İL TEŞKİLATI İFTARIMIZ | 2017-06-10

MİLLETVEKİLİ TUNÇ AK PARTİ İL TEŞKİLATININ DÜZENLEDİĞİ İFTARDA KONUŞTU

BARTIN TARİHİNDE EN BÜYÜK YATIRIMLARI AK PARTİ DÖNEMİNDE GÖRDÜ

AK Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği halka açık İftar yemeğine bu yılda ilgi yoğun oldu. Düzenlenen iftar programına AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 22. Dönem Milletvekili Asım Kulak, İl Başkanı Hüseyin Manav, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, 25.Dönem Bartın Milletvekili adayı Mustafa Yelkenci, Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüp Ustaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Orhan Ağdacı, ilçe ve belde belediye başkanları, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, köy muhtarları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, yaptığı konuşmada, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirterek, bu güzel iftar sofrasını değerli Bartın halkımızla ve teşkilat mensuplarıyla paylaşmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Tunç, AK Parti Bartın teşkilatına teşekkür etti

            İftar öncesi davetlilere iftar yemeği dağıtarak, selamlaşan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç İftar yemeğinde yaptığı konuşmasında,  Ramazan ayının kaynaşma, birlik ve beraberlik ayıdır. Kaynaşmanın, dayanışmanın birlik ve beraberliğin en güzel örneğini AK Parti il teşkilatımızın düzenlemiş olduğu bu iftar programıyla gerçekleştirmiş oluyoruz. Bu güzel iftar sofrasında bizleri bir araya getiren il teşkilatımıza huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum.

Bartın’dan çok daha yüksek başarıları birlikte elde edeceğiz

Milletvekili Tunç, 16 nisanda halkoylaması gerçekleştirdik, ülkemiz anayasa değişikliğine evet dedi, yeni hükümet sistemiyle 2019 yılında yeni bir dönem başlayacak, Anayasa değişikliğine Bartın olarak Türkiye ortalamasının üzerinde yüzde 56 oranında bir başarı ile çıktık. Bu başarıda emeği olan tüm teşkilat mensuplarına, Bartın halkımıza teşekkür ediyorum. Yeni Türkiye’ye evet diyerek, yeni bir dönemi başlatmış oldunuz. Anayasa değişikliğinin bazı maddeleri yürürlüğe girdi. Hâkimler savcılar kurulu ile ilgili maddeler yürürlüğe girdi, meclis olarak seçimimizi yaptık. Cumhurbaşkanının partisiyle ilişiği ile ilgili madde yürürlüğe girdi. Cumhurbaşkanının partisiyle ilişiğini kesmek zorunda değildir hükmü gereğince, Cumhurbaşkanımız AK Parti’nin genel başkanı oldu. İnşaallah 2019’a kadar yerel bir çalışma sergileyeceğiz Bartın’dan çok daha yüksek başarıları birlikte elde edeceğiz.

Bartın’a 4 milyarlık yatırım kazandırdık, 4 milyarlık yatırım süratla devam ediyor

 

Bartın’a şuana kadar 4 milyarlık kamu yatırımı kazandıran iktidarın mensuplarıyız. Bartın’da tarihinde görülmemiş yatırımları AK Parti döneminde gerçekleştirdik diyen Milletvekili Tunç, “Bartın’ı göç veren il konumundan nüfusu artan bir il konumuna getirdik.” dedi. Tunç, Bartın’da devam eden 4 milyarlık kamu yatırımı olduğunu bu devam eden yatırımları süratle gerçekleştireceklerini, Bartın’ın kazanmaya devam edeceğini söyledi.

Ülkemiz üzerinde tuzak kuranlar milletimizin duvarına tosladı

İslam dünyası üzerinde bir takım oyunların oynandığını belirten Milletvekili Tunç, ülke olarak, millet olarak bunların farkındayız. Şuanda Katar üzerinden gizli oyunlar planlanıyor, oynanmak istenen bu oyunlara ülkemiz her zaman dur dedi. Bundan sonrada dur diyecektir. Ülkemizin aleyhinde plan kuranların plan kurmak isteyenlerin planları,  tuzakları her zaman geri tepmiştir. 15 Temmuz’da ülkemizin üzerinde, vatanımız, bayrağımız ve bağımsızlığımız aleyhine planlar tuzaklar kuranlar milletimizin duvarına tosladı. Milletimiz, onların o tuzaklarını başına geçirdi. Yargı önünde FETÖ mensupları şimdi hesap veriyor. FETÖ’sü, PKK’sı, PYD’si DAEŞ’i diğer terör örgütlerinin hepsinin kökünü kazıyıncaya kadar terörle mücadelemizdeki kararlığımız devam edecek. Tabi bu mücadelede şehitler verdik, gazilerimiz oldu. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize geçmiş olsun diyorum. Şehitlerimizin, gazilerimizin emanetlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haberler sayfasına dön