ABDİPAŞA BELEDİYESİ İFTAR PROGRAMI | 2017-06-04

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ ABDİPAŞA BELDESİNDE HALK İFTARINA KATILDI

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediyesinin düzenlediği iftar programına katıldı, Abdipaşalılara iftar yemeği dağıttı.

Abdipaşa Belediyesinin düzenlediği iftar programı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un yanısıra Bartın Valisi Nusret Dirim, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, Jandarma Alay Komutanı Albay Osman Arslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, Ulus Kaymakamı Recep Hasar, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karama, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurum Müdürleri ve çok sayıda Abdipaşalı vatandaşın katılımı ile Abdipaşa meydanında gerçekleştirildi.

Abdipaşalıların yoğun ilgi gösterdiği iftarda bir konuşma yapan Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğine ilginin her yıl arttığını belirtti. Başkan Dönmez iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederek, Abdipaşalıların Kadir Gecesini Ramazan Bayramını tebrik etti.

Milletvekili Yılmaz Tunç'ta iftar yemeğinde katılımcılara yaptığı hitapta "evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyorum. Allah mübarek eylesin. Ramazan ayı birlik beraberlik ayı. Rahmet ayı bereket ayı. Burada birlik ve beraberliğimizin dayanışmamızın en güzel örneğini Abdipaşa meydanında Abdipaşa Belediyesi sayesinde gerçekleştirmiş oluyoruz. Bizleri bu güzel iftar sofrasında buluşturan Abdipaşa Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ve iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayının Ülkemiz için, milletimiz, tüm İslam âlemi için, insanlık için, barışa huzura vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, hepinizin Ramazan’ınızı tebrik ediyorum.” Dedi.

Bartın Valisi Sayın Nusret Dirim’de bir selamlama konuşması yaptığı iftar programında. iftar yemeğinden sonra Milletvekili Tunç, Vali Nusret Dirim ve protokol üyeleri Abdipaşalılarla çay sohbetleri yaptı.

Haberler sayfasına dön