REGAİP KANDİLİ MESAJI | 2018-03-22

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili kutlama mesajı yayınladı.

Üç ayların ve kandil gecelerinin, birlik ve beraberliği pekiştirdiği, manevi duyguların yoğunluk kazandığı, müstesna günler olduğunu belirten Milletvekili Tunç “Merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir zaman dilimi olan üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandiline ulaşmış bulunuyoruz. Üç aylar ve kandil geceleri, milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, aynı duygu etrafında çarpan kalplerin, aynı hissiyatı paylaşan gönüllerin bir araya gelerek dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği müstesna günlerdir.

Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılması, hidayet, barış ve huzura vesile olması, mübarek gün, gece ve aylarda yapılacak ibadet ile dualarımızın kabul olması dileğiyle, bütün İslâm âleminin, milletimizin ve Bartınlı hemşerilerimin Regaip Kandilini en içten duygularımla tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Basın Açıklamaları sayfasına dön